KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7908553
nr 790 8553
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Lennart Glemme (f. 1927), Stockholmsmotiv, 141/310, signerad, motivets mått: 19x32
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:32:00
100 kr
200 kr